Brumm sponsorem nagród dla zwycięzców Babskiego Rajdu!
Marka Brumm sponsoruje Babski Rajd, imprezę charytatywną odbywającą się już po raz piąty. W trakcie zawodów załogi będą uczestniczyć między sobą w wielu konkurencjach. Pieniądze zebrane w czasie wydarzenia przeznaczone zostaną na pomoc dzieciom.
2018-09-07, 09:32

Babski Rajd to impreza charytatywna podczas, której kobiety ścigają się ze sobą w szczytnym celu. Jest to już piątej jego edycja, która będzie miała miejsce 9 września 2018 roku w Trójmieście.

Załogi w rajdzie tworzą dwie osoby: kierowca i pilot. Wymagane jest by pierwszą z nich była kobieta nie posiadająca licencji rajdowej, która może zabrać na miejsce obok siebie w samochodzie swojego mężczyznę, koleżankę, mamę, babcie, kogo tylko ma ochotę. Uczestnicy rajdu zmierzą się w wielu konkurencjach a wśród nich znajdą się odcinki czasowe, test Stewarta, troleje, i konkurencja-niespodzianka!


Zebrane podczas imprezy środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom. W zeszłym roku było to Hospicjum dziecięce Bursztynowa Przystań w Gdyni.

W tym roku do listy sponsorów nagród dołącza producent marki Brumm. Obejmuje ona kosmetyki i akcesoria samochodowe przeznaczone tak dla profesjonalistów jak i amatorów. Jej produkty zaprojektowane z myślą także o kobietach wyróżniają się na tle konkurencji poza znakomitym działaniem, także nowoczesnym designem opakowań oraz przyjemnym zapachem.

Zwycięska drużyna w każdej z rozgrywanych konkurencji otrzyma zestaw kosmetyków Brumm. Dzięki temu będą mogły lepiej zadbać o swój samochód do przyszłej edycji Babskiego Rajdu. 

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Guzik
Marketing manager
Ondo sp. z o.o.
501 176 792
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy